Bildirimler
(0)
Geri

Teslimat Ve İade

İADE ŞARTLARI VE KURALLARI

Üründe ayıp olması halinde ihbar yükümlülüğü tamamen Alıcı’ya aittir. Alıcı, sözleşme konusu mal/hizmeti teslim almadan önce muayene edecek; ezik, kırık, ambalajı yırtılmış vb. hasarlı ve ayıplı mal/hizmeti kargo şirketinden teslim almayarak tutanak tutacaktır.

Satın almış olduğunuz ürünleri fatura tarihinden itibaren 10 gün içinde iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünün orjinal koli ve ambalajı bozulmamış olmalıdır. Ambalajı olmayan veya bozulmuş olan ürünler kesinlikle iade alınmamaktadır. İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte sevk irsaliyesini, garanti belgesini göndermelisiniz. İade etmek istediğiniz ürün ayıplı ise kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır. Diğer durumlarda ise kargo ücreti  Alıcı’ya aittir.

TESLİMAT ŞARTLARI

Ürünleriniz stok durumuna göre siparişiniz onaylandığında tedarik edilmekte ve sonrasında kargoya verilmektedir. Siparişinizin onaylanabilmesi için satın almış olduğunuz ürünlerin ücretinin ödenmesi gerekmektedir. Onaylanan siparişler 2-7 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir.